facebook instagram youtube

Szlagiery, przeboje, hity mijającego stulecia

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula 31 grudnia o godz. 18.00 zaprasza do Kina "Sokół" na Galowy Koncert Sylwestrowy "Szlagiery, przeboje, hity mijającego stulecia" w wykonaniu Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej z udziałem solistów Joanny Trafas – śpiew i Rafała Żura – śpiew. Scenariusz i prowadzenie: Agnieszka Kreiner.

Przeźrocza: Regina Korczak-Watycha

Dźwięk: Marcin Słodyczka

Z okazji rozpoczynającej się stuletniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości postanowiliśmy przypomnieć co w okresie ostatnich 100 lat śpiewano, grano i tańczono w Polsce - także, oczywiście, w Zakopanem na licznych koncertach, rautach, balach i potańcówkach. Zagramy więc i zaśpiewamy znane piosenki przedwojenne i powojenne od Zuli Pogorzelskiej i Mieczysława Fogga po kabaret Starszych Panów, melodie i tańce od tanga do samby oraz popularne tematy muzyki filmowej.

Wystąpi Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna pod batutą Agnieszki Kreiner. Piosenki zaśpiewają dla Państwa wybitnie utalentowani młodzi śpiewacy: Joanna Trafas i Rafał Żur.

Scenariusz koncertu, muzyczne aranżacje są dziełem Agnieszki Kreiner.

Tradycyjnie poprosimy na estradę Pana Burmistrza do wygłoszenia Toastu Noworocznego, nie obejdzie się również bez udziału pt. Publiczności w konkursach i quizach.

NAGRODY
REKLAMA