facebook instagram youtube

Zakopane wprowadza Ogólnopolską Kartę Seniora


14 maja 2018 odbyło się w Urzędzie Miasta Zakopane spotkanie dotyczące wprowadzenia w Gminie Miasta Zakopane OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA (OKS). W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele stowarzyszenia MANKO, które jest pomysłodawcą akcji oraz wydawcą ogólnopolskiego periodyku „Głos Seniora”, wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica oraz pani Renata Zielińska, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Zakopane.Uroczyste podpisanie Porozumienia, a co za tym idzie wprowadzenie OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA w Gminie Miasta Zakopane odbędzie się dnia 1 czerwca 2018 roku w muszli koncertowej w Parku Miejskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby powyżej 60 roku życia na to wydarzenie. Już tego samego dnia po podpisaniu Porozumienia będzie można wyrobić sobie OGÓLNOPOLSKĄ KARTĘ SENIORA na stoisku Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia. W późniejszym terminie Kartę będzie można wyrobić w Urzędzie Miasta Zakopane, pok. 13.

Do programu OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA może przystąpić osoba fizyczna powyżej 60 roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Aby przystąpić do programu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy Uczestnika. OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA upoważnia do promocji wskazanych przez organizatora programu (Stowarzyszenie MANKO). Baza firm honorujących Kartę Seniora dostępna jest pod adresem   http://www.glosseniora.pl/

Serdecznie zapraszamy również wszystkich przedsiębiorców z terenu naszej Gminy, którzy zainteresowani są przystąpieniem do projektu. Pakiet podstawowy dla przedsiębiorców z Gminy partnerskiej jest darmowy. W jego ramach otrzymają oni:

- certyfikat przystąpienia do programu;

- naklejki na witrynę informujące o honorowaniu OKS;

- wpisanie partnera na listę firm honorujących OKS dostępnej na http://www.glossenior.pl/

-  umiejscowienie firmy na ogólnopolskiej mapie firm honorujących OKS;

- informacja o przystąpieniu firmy do programu na stronie http://www.glosseniora.pl/ w artykule dotyczącym Partnerstwa Gminy Miasta Zakopane.

Rodzaj oraz wysokość zniżek jest ustalana przez przystępującego do programu przedsiębiorcę. Wszelkie informację można uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia UM Zakopane, pok.13 oraz w dniu inauguracji w Parku Miejskim na stoisku WSSiZ.

Tekst: Jakub Sikorski

Zdjęcia: AKS

(APM)

NAGRODY
REKLAMA