facebook instagram youtube

"Kocham Zakopane" - multimedialnie i rockowo!

Zorganizowane w tym roku na zakończenie karnawału przez Burmistrza Miasta Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury wydarzenie "Kocham Zakopane" miało inną niż zwykle formułę. Publiczność w Kinie Sokół mogła obejrzeć niezwykłe multimedialne widowisko zatytułowane "Symphonica", które zachwyciło nie tylko mocnym rockowym brzmieniem połączonym z śpiewem operowym i dźwiekiem instrumentów smyczkowych, ale także choreografią i ciekawymi efektami scenicznymi.

Na koncert złożyły się najbardziej znane utwory takich zespołów jak: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Europe, Deep Purple, Soundgarden, AC/DC i Faith No More, a wykonali je zwycięzcy i laureaci polskiego talent show „The Voice of Poland”: Mateusz Ziółko, Monika Pilarczyk, Damian Ukeje i Ernest Staniaszek. Wystąpiła także operowa sopranistka - Sylwia Lorens oraz Agata Kamykowska (taniec) i orkiestra Filharmonii Futura. 

Takiego koncertu w Zakopanem jeszcze nie było. Dźwięk, ruch, obraz i światło stworzyły wyjątkowy spektakl. Koncert w przededniu Walentynek dedykowany był oczywiście wszystkim zakochanym, a także tym, którzy kochają Miasto Zakopane - zakopiańczykom i przybyłym gościom.

W wydarzeniu udział wzięła wiceburmistrz Zakopanego Agnieszka Nowak-Gąsienica, a na scenie w imieniu Burmistrza Miasta Zakopane Leszka Doruli dziękowała wszystkim za przybycie i za miłość do Zakopanego Dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury Beata Majcher.

NAGRODY
REKLAMA